שאלות ותשובות

המחסנים והתצוגה שלנו ממוקמים באשדוד, ברחוב בעלי המלאכה. באשדוד ניתן לראות את כל המוצרים שלנו. חנויות ורשתות בכל רחבי הארץ משווקות את חברתנו, אך רק חלקן מחזיקות תצוגה\מלאי, ומסתמא שמדובר בדגמים בודדים.

האמבטיות והאגניות שלנו מיוצרות על בסיס תבניות שיוצרו ועוצבו בתהליך ממושך וקפדני. על התבניות מולבשים לוחות של אקריל סניטרי איכותי מחברת LUCITE,  שמיובאים על ידינו מארצות הברית. האמבטיות מיוצרות בארץ. האקריל הסניטרי הוא בעל עמידות גבוהה בתנאי פנים וחוץ. כחמישים אחוזים מכלל האמבטיות והאגניות בעולם מיוצרות בתהליכים דומים. חברתנו פיתחה פטנט ושיטות מיוחדות לשיפור האיכות והעמידות של האמבטיות, שמבדילות אותה משאר המתחרים. לא ניתן לייצר על פי מידה אישית. עם זאת, כן ניתן להזמין אמבטיות\אגניות\ספא בצבעים שונים, מלבד לבן ופרגמון. 

כן. אחריות של 10 שנים נגד שקיעות. במידה ומדובר בפגם ייצור או שהאמבטיה נפגמה בתהליך האריזה או האספקה, יש אחריות מלאה. בהתקנות של אמבטיות\ג'קוזי\ספא יש אחריות מלאה על התפעול התקין של הספא לזמן מוגבל, בהתאם למוצר. 

  • כן. ניתן למצוא אצלנו חלקי חילוף לכל המוצרים שלנו, מהגומיות ועד המנועים והג'טים והצינורות. אנחנו משווקים סננים, כפתורי הפעלה, צינורות, מנועים, ג'טים, ושאר חלקים. ניתן ליצור איתנו קשר למידע נוסף.

        

האספקות שלנו לאזורים שבין באר שבע עד חדרה מתבצעות על בסיס יומי וקבוע. האספקות לאזור הצפון מתבצעות בימי שני וחמישי בלבד. אנחנו מבצעים אספקות גם מעבר לקו הירוק, ליישובי בנימין ושומרון.

אנחנו זמינים לכל שאלה ובקשה בטלפונים הבאים:

משרד – 08-9420765
פקס – 08-9420879 
סלולרי – 050-9900126
מייל: [email protected] 

 

בנוסף, אולם התצוגה שלנו פתוח בימים:

א'-ה': 07:00-17:00
ו': 08:00-12:00

 

אנו ממוקמים ברחוב בעלי המלאכה 4, אשדוד.

אם יש לכם שאלה נוספת מוזמנים ליצור איתנו קשר

טלפון: 08-9420-765

עגלת רכישה

0

אין מוצרים בסל הקניות.